Cansu Taşkın aşkı ile ilgili sert çıktı

İnci Taneleri dizisinde başrolde yer alan Yılmaz Erdoğan ile fenomen Cansu Taşkın 2 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmış, bu haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bir süredir sessiz kalan Taşkın, konu hakkında yapılan yorumlara isyan etti.

İnci Taneleri dizisiyle ekranlara geri dönen Yılmaz Erdoğan’ın 2 yıldır kendisinden 25 yaş küçük model Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı ileri sürülüyordu. İkilinin dudak dudağa görüntüsü sosyal medyayı sallamıştı.

Nişantaşı’nda görüntülenen Cansu Taşkın, Snob Magazin’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Herkesin özel hayatına saygı duyulması gerekiyor. Ben özel hayatımı ön planda tutmak isteseydim bunu ilişkinin içindeyken yapardım. Yanlış anlaşılmaların olmasını istemem. ‘İki günlük ilişki’ denildi ama böyle bir şey söz konusu bile değil. Dava açılması da söz konusu değil.

Yaşanan bir ilişki vardı ve iyisiyle kötüsüyle bitti. Herkes yoluna devam etsin, Allah herkesin yolunu açık etsin. Ortadan abartılacak bir durum yok. İki bekar insan ilişki yaşayabilir. İki günlük ilişki yaşayan biri gibi gösterilmeye çalışılıyorsam kardeşim de abim de çıkar konuşur. Görüntülerimiz ifşa edilmedi. Her görüntü izin alınarak çekildi. Kardeşimin kendi inisiyatifinde paylaştığı görüntülerdi. Ona da saygı duyuyorum. İki günlük ilişki yaşayan biri hiçbir zaman olmadım, bu beni çok rahatsız etti. Herkesin bir ailesi var. Herkes kendine gelsin, haddini bilsin. Haberlerin çıktığı dönemde annem ameliyat olduğu için bu şekilde boş haberlerle uğraşmak istemedim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir